евакутор дніпро, евакуація автомобіля

Новачкам і водіям зі стажем знайома ситуація. У найбільш невідповідний момент машина виходить з ладу. Здавалося б, під рукою є інструменти, але часу лізти під капот немає. Крім цього, не всі поломки легко усунути на шляху прямування. Проблеми виникають навіть у найобережніших водіїв. Завжди є ризик пошкодити машину в ДТП. У подібній ситуації вона не здатна самостійно покинути місце подій. Єдине рішення — викликати евакуатор. Досить мати під рукою телефон евакуатора, щоб у будь-який час швидко доставити свого залізного коня в гараж.

Як залишити заявку


У ситуації, коли машина не рухається своїм ходом, не хочеться витрачати час на тривалі пошуки можливого рішення. Оптимальний варіант — зателефонувати за телефонним номером. Ще одна можливість отримати допомогу — зайти на офіційний сайт, наприклад, нашої компанії «evakyator.dp.ua«. Тут представлені актуальні розцінки на весь перелік послуг, що надаються. Не потрібно робити припущення, наскільки дорого буде доставити в гараж позашляховик або легковий автомобіль. Усі тарифи вказані. Клієнт платить тільки за обсяг фактично наданих послуг.

Дотримання деяких правил
Клієнт має підтвердити, що є власником машини. Для цього пред’являють документи на машину. Якщо з паперами все гаразд, то фахівець оцінить технічний стан автомобіля. Наступний крок — вибір оптимального варіанту навантаження і подальшого транспортування. Машину в будь-якому технічному стані вдасться швидко доставити в пункт призначення. Компанія надає послуги в режимі 24/7.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 evakyator.dp.ua | Все права защищены!

Call Now Button