эвакуация из кювета

Вилетіти за кермом автомобіля в кювет можна в будь-який час року, але з настанням зими ймовірність тільки зростає. Якщо так вийшло, що машина вилетіла з дороги, то без допомоги евакуатора напевно не вдасться обійтися. Причому не має особливого значення, який транспортний засіб потребує евакуації – легковий чи вантажний. Витягнути опинилася в кюветі техніку завжди складно. Щоб вирішити поставлене завдання, необхідно володіти особливими навичками, досвідом роботи, а також відповідною спецтехнікою. Всі ці умови надає компанія евакуатор Дніпро. Ми допоможемо евакуювати будь-який легковий автомобіль масою до 3.5 тонни, але перед цим розповімо про основні правила евакуації авто з кювету.

Що необхідно знати водієві

Уявімо, що ви вже викликали евакуатор, спецтехніка вирушила на місце події. Що робити водієві? Фахівці рекомендують виконати певні прості дії, щоб істотно спростити собі життя:

Виставити аварійний знак. Заздалегідь підготуйте місце для роботи евакуатора. Для цього в 30 метрах від місця події необхідно встановити аварійний знак для заміських шосе, і в 15 метрах від місця з’їзду автомобіля в умовах міста. 

Обстежити кювет. Не завадить оглянути стан транспортного засобу. Якщо його передня частина не сильно постраждала, то можна спробувати власноруч витягнути автомобіль. Поодинці це не вдасться, але, як правило, завжди знайдуться автомобілісти, готові надати допомогу. 

Дочекатися евакуатора. Якщо допомоги поруч немає, або ви розумієте, що без спецтехніки не обійтися, дочекайтеся приїзду спеціалізованої техніки. До цього моменту можна спробувати розблокувати кермо, колеса або демонтувати вісь, щоб не пошкодити трансмісію.

Евакуація по Україні – спеціалізація нашої компанії. Наші фахівці готові приїхати на місце події за першим викликом клієнта. Фахівці перевірять, чи розблоковані колеса і кермо, після чого виконають роботу швидко і грамотно, зберігши транспортний засіб в тому стані, в якому воно було до початку евакуації з кювету. Працюємо цілодобово, приїдемо на допомогу і рано вранці, і пізно вночі. Вам не потрібно турбувати рідних та близьких, просити друзів чи знайомих допомогти у вирішенні проблеми. Досить зробити дзвінок в нашу компанію – професіонали відразу ж відправляться на місце виклику.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 evakyator.dp.ua | Все права защищены!

Call Now Button