Евакуація – це комплексні послуги з транспортування автомобіля в будь-яку точку міста. Доставка здійснюється з використанням спеціалізованих евакуаторів. Послуги завантаження, розвантаження та перевезення надаються в разі їх поломки, аварійної ситуації і навіть при порушенні правил паркування. Евакуація по Україні надається на договірних умовах, доставлення електричних автомобілів доступне по всій території країни.

Транспортування здійснюється за допомогою повного або часткового завантаження, або буксирування. Компанія «Евакуатор Дніпро» надає комплексні послуги з використанням спеціалізованої техніки. В обов’язки фахівців входить:

визначення місцеперебування машин;

визначення технічного стану автомобіля;

витягування застряглих, засипаних та затонулих автомобілів;

підготовка автомобілів до подальшого транспортування;

транспортування автомобілів до місця ремонту, зберігання та відвантаження.

Евакуатор в Дніпрі виїжджає на об’єкт в лічені хвилини, відразу після звернення за вказаним номером телефону. Водій несе повну відповідальність за збереження перевезеної машини.

При евакуації машин, які застрягли, надаються додаткові послуги у вигляді відкопування, підсипки під колеса щебеню, піску і т.д. Для вилучення автомобілів використовуються спеціальні лебідки. Професійний підхід до процесу евакуації дозволяє впоратися із завданнями будь-якої складності. У роботу фахівців компанії входить не тільки доставлення транспортного засобу, але і супутні послуги. Евакуація по Україні здійснюється з використанням декількох варіантів евакуаторів, в залежності від вихідної проблеми.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 evakyator.dp.ua | Все права защищены!

Call Now Button