Автомобіль після ДТП доводиться евакуювати спеціальним транспортом. Якщо машина вийшла з ладу, то в деяких випадках можна відмовитися від послуги на користь буксирування на тросі. Але є багато факторів, які не дають змоги економити. Водієві необхідно напевно знати, коли варто замовити евакуатор і як це зробити правильно.

Коли буксирування заборонене і небажане

Наявність троса і власника іншого автомобіля, згодного надати допомогу, дає можливість провернути операцію з буксируванням. Ця справа вимагає граничної обережності і знання цілого зводу правил. Цей спосіб у більшості випадків забороняється законодавчими документами. Але від нього варто відмовитися, виходячи з технічних міркувань на користь евакуатора, якщо:

  • є дорожній знак, що забороняє рух із причепом;
  • маса авто, що буксирується, більша, ніж вага буксирувальника;
  • несправність пов’язана з елементами рульового управління;
  • після зчеплення відстань між автомобілями не досягає або перевищує чотири метри;
  • дорожнє покриття має крижану кірку.

Крім перерахованих випадків, дуже небажано буксирувати транспортний засіб з АКПП. Якщо немає інших способів перевезти машину з автоматичною трансмісією, потрібно забезпечити максимально повільне пересування — не більше 40-50 км/год. Це дасть змогу захистити важливі вузли від поломок.

Чим евакуатор кращий за буксирування
Знайти телефон евакуатора і викликати техніку сьогодні завдяки мобільному зв’язку не складе труднощів. Лояльні розцінки на цю послугу пропонує компанія evakyator.dp.ua. Вибір на користь спецтехніки виправданий насамперед високим рівнем безпеки. Статистика показує, що під час буксирування відбувається велика кількість аварій на дорогах.

Неправильне застосування методу з тросом нерідко закінчується пошкодженнями машини, що буксирується, і буксирувальника. До того ж, завжди існує ризик отримання травм у момент зчеплення або через погану фіксацію.

На евакуатор автомобіль вантажиться повністю або однією віссю. Застосовуються численні пристосування для безпечного навантаження, різні ремені, що попереджають рухливість машини. Таким чином небезпечні наслідки зводяться практично до нуля. Єдиним недоліком евакуації залишається тільки необхідність оплати коштів за послугу. Але грошові витрати себе виправдовують у повному обсязі. Якщо постраждають автомобілі, на ремонт знадобиться набагато більше грошей. Здоров’я людини взагалі безцінне.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 evakyator.dp.ua | Все права защищены!

Call Now Button