евакуація автомобіля


Кожен сучасний автомобіліст знає, що в разі непередбачених обставин на дорозі можна отримати професійну допомогу з перевезення автомобіля. Для цього необхідно зв’язатися з диспетчером служби евакуації. Евакуатор дешево в Дніпрі легко викликати по телефону або через сайт. Історія розвитку цього виду техніки почалася ще в 1916 році.

Цікаві факти з історії евакуаторів


Першим евакуатором заведено вважати модернізований кадилак американця Холмса. Власник ремонтної майстерні приробив до автомобіля кран, упори і лебідку, щоб спростити процес витягування машин із кюветів. Сьогодні його винахід виставлено в музеї. Пізніше той самий Холмс заснував компанію з виробництва спецтехніки. У СРСР обладнання для евакуації автомобілів встановлювали на КРАЗи, важкі вантажівки і навіть на військові БТР.

Одним із найелітніших евакуаторів виступає GM Futurliner. Він випущений у 1940 році, базується на автобусі. До особливостей цього виду спецтехніки належать вантажопідйомність, що досягає 9 тонн і величезний об’єм бака, що вміщає 757 літрів палива.

Найпотужніший і найсильніший евакуатор — M88A2 Hercules. Він обладнаний стрілою, яка піднімає близько 55 тонн. Лебідка здатна тягнути до 70 тонн. Техніка призначена насамперед для військових машин.

Сучасні евакуатори та їх різноманітність


Сьогодні будь-який автовласник може набрати телефон евакуатора для виклику підмоги. Великий перелік послуг надає компанія evakyator.dp.ua.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 evakyator.dp.ua | Все права защищены!

Call Now Button